Небезпечні речі для малечі

Починаючи з дитячого садочка навчайте дитину, як берегти своє життя від небезпеки. Показуйте та розказуйте малечі, які природні явища, предмети або ситуації можуть нашкодити їх власному життю та життю оточуючих.

продовження

Новинка! Методичний посібник Пори року!

Новий методичний посібник Пори року призначений для формування правильного сприйняття сезонних змін в природі. Посібник допомагає в ігровій формі навчити дитину проводити порівняння предметів, розбивати на групи, виявляти схожості та відмінності.

продовження

Знижка 25% до Дня Народження!

До Вашого Дня Народження ми даруємо знижку 25% на будь-яке замовлення!* Знижка діє тиждень до та після дня народження.**

продовження

Ми бажаємо стати найкращими!

Шановні педагоги та батьки! Кожного дня ми робимо крок на шляху до ідеального інтернет-магазину! Сьогодні ми хочемо знати Вашу думку про наші послуги! Пропонуємо відповісти на прості запитання! Кожен відгук важливий для нас!

продовження

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

17-19 березня 2016 року відбулась Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

продовження

Увага! Нові надходження! Іграшки для розвитку дрібної моторики!

Шановні педагоги та батьки! Поспішаємо поділитись з Вами новинами! Тепер на сайті ще більше іграшок для розвитку Вашої дитини. Поспішайте та замовляйте! Зверніть увагу на нові дерев’яні іграшки для розвитку дрібної моторики!

продовження

Весняні декорації для створення казкового свята!

Любі педагоги!

Нагадуємо Вам, що до проведення святкових заходів, присвячених 8 Березня залишилось зовсім мало часу!

Зверніть увагу на готові рішення на нашому сайті.

Поспішайте зробити замовлення!

продовження

Методична гра "Ферма" для розвитку зв’язного мовлення

Завдяки цій грі Вас чекає захоплююче проведення часу в оточенні тварин і рослин, з якими у Вас буде чудова можливість познайомитися і пограти.

продовження

Додайте холу учбового закладу національного колориту

НОВИНКА!!!

Декоративні елементи для створення композиції у національному стилі та прикрашання приміщень учбових закладів.

Потіште гарно оформленим холом співробітників, учнів та їх батьків.

продовження

Календар природи та погоди для початкових класів

Спеціально для навчання дітей молодших класів ми розробили унікальну модель календаря природи та погоди. З його допомогою Ви проведете цікаві та пізнавальні уроки.

Замовте цю модель прямо зараз! Телефон гарячої лінії 0-800-50-34-18

продовження

Для Вас - комплекти стендів за найвигіднішими цінами!

Зверніть увагу на новинки в асортименті комплектів стендів для предметних кабінетів з пластику!

Замовте у наших менеджерів безкоштовний каталог новинок та хітів продажів! Дзвоніть за телефоном гарячої лінії 0-800-50-34-18 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів України), 063-363-26-99, 050-401-69-65, 067-574-39-74.

продовження

Як не помилитися при купівлі стендів

Ми не перестаємо вдосконалюватися, роблячи все можливе для того, щоб Ви, дорогі наші клієнти, могли легко, комфортно і безпечно здійснювати замовлення.

Для Вашої зручності ми розвиваємо дилерську мережу.

продовження

Весняні декорації для створення казкового свята!

Любі педагоги!

Зверніть увагу на готові рішення на нашому сайті.

Поспішайте зробити замовлення!

Новий методичний комплект - Кабінет Географії

Шановні покупці!

З радістю презентуємо Вам новий методичний комплект від компанії «Інтердизайн» - КАБІНЕТ ГЕОГРАФІЇ.

Представлена на стендах інформація буде корисна протягом усього шкільного курсу.

Головний стенд «Географічне обличчя світу» ознайомить учнів з базовими поняттями з географії материків і океанів, які вивчаються у 7 класі.

Стенди «Літосфера», «Атмосфера» і «Гідросфера» допоможуть в освоєнні фізичної географії учням 6 класу.

Стенди, присвячені соціально – економічній географії допоможуть у розумінні процесів демографії та економіки країни. А стенди – портрети, присвячені відомим вченим – географам і мандрівникам познайомлять учнів з епохою великих географічних відкриттів!

Познайомтеся з рекомендаціями і рецензією на новий навчально-методичний комплект стендів "Географія"

продовження

Знижка 25% до Дня Народження!

Вінілові плакати

Внимание! Значительное снижение цен!

Стоимость виниловых плакатов снижена вдвое!

Теперь можно заказать любой стенд без карманов из каталога, представленного на сайте, в виде винилового плаката и заплатить 220 грн за квадратный метр.

продовження

Стенди для проекту “Я можу врятувати життя”

Український фонд «Здоров’я» спільно зі Всеукраїнською радою реанімації та екстреної медичної допомоги за підтримки Міністерства охорони здоров’я України ініціювали проект «Я можу врятувати життя».

продовження

Новинка! Методичний посібник Пори року!

Кошик

Товарів: 0 шт.