Кто ми?

В же понад 10 років компанія Індіз-школа виготовляє доступні та якісні товари для навчання та розвитку дітей. Ми використовуємо сучасні технології, щоб створити найкращі стенди для дитячих садків та шкіл, методичні посібники, ігри та інші товари для інформаційно - декоративного оформлення навчальних закладів.

Офіси нашої компанії знаходяться у двох найбільших містах країни – Харків та Київ, але постачаємо нашу продукцію по всій території України. Кожен товар ми створюємо з любов’ю та натхненням.

Наше виробництво

Н аша компанія має виробництво, яке обладнане новими друкарськими машинами фірми Roland, машинами для лазерного різання акрилу, фрезерними верстатами для фігурного різання пластику, поліграфічним та копіювальним обладнанням, з яким працює кваліфікований персонал.

Всі товари для дитячого розвитку розробляються за допомогою провідних методистів та висококваліфікованих педагогів. Ми співпрацюємо з різними навчальними закладами та разом створюємо спеціалізовану продукцію.

Ш ирокий асортимент нашого інтернет-магазину кожного дня збільшується та вдосконалюється. У нас можна замовити найкращі стенди для дитячих садків, стенди для оформлення класного куточка, кабінетні стенди, медичні та інформаційні стенди, святкові та тематичні декорації, таблички та наліпки, ігрові набори та розвиваючі методичні посібники, значки, вінілові плакати, фотошпалери, банери та інше.

Для виготовлення нашої продукції ми використовуємо техноголії затверджені ДЕРЖСПОЖИВСТАНДАРТом України. Всі товари виготовляються з безпечних матеріалів та нетоксичних фарб, що мають європейські сертифікати якості.

Сертификат качества У_1.jpg

Місія нашої компанії

Вдосконалення матеріально-технічної бази навчальних закладів для подальшого розвитку освіти України.

Наша мета

Забезпечити навчальні заклади яскравими, якісними та сучасними наочними посібниками, інформативними стендами, безпечними іграшками та корисним навчальним обладнанням.

Наші навички

Виготовлення стендів