Блог


Новости 1 - 4 из 11
Страницы:

Магнітні посібники як елемент розвитку дітей дошкільного віку

Администратор, 10.04.2017

Магнітні посібники – вдале рішення для будь-якої сфери розвитку дитини. Навчання правилам дорожнього руху, формування знань про природу, краєзнавство, розвиток мовлення  - не важливо які знання або навички Ви формуєте, важливо те, які посібники та наочні матеріали використовуються при цьому.

Читать полностью...

Оформлення дитячого садка до свята 8 березня

Администратор, 27.02.2017

За вікном  зима не поспішає здавати свої позиції, але листки календаря з кожним днем наближають нас до весни. Вже скоро побіжать веселі струмочки, радісно защебечуть пташки, а в повітрі запахне весною, добрим настроєм та святом.

Читать полностью...

Як запам'ятати складні формули

Администратор, 15.11.2016

Кожного року дитина в школі знайомиться з великою кількістю формул та рівнянь з математики, фізики, хімії. Та здається, що немає нічого складнішого, ніж запам’ятати всі ці величезні та незрозумілі формули. Звичайно ж інформацію в школі подають поступово від простих рівнянь до складних систем, від законів Ньютона до теорії відносності, від формули води до...

Читать полностью...

Що робити, якщо дитина отримала двійку

Администратор, 10.10.2016

Перший місяць навчального року пролетів немов мить і діти починають приносити додому свої перші результати у щоденнику. Батьки, переповнені цікавості та переживань, звичайно ж, бажають побачити гарні відмітки, але реальність не завжди співпадає з бажаним.

Читать полностью...

Новости 1 - 4 из 11
Страницы:

загрузка карты...