Дитячі фотошпалери. Що головне?

Администратор, 05.05.2016

0.png

Дитяча кімната – особливий чарівний світ маленького мрійника. Тому що, у цьому місці дитина буде зростати та розвиватись, поступово знайомитись з життям та дорослішати, тут буде формуватись його характер та виховуватись особистість. Створити сприятливу атмосферу для розвитку дитини одне з основних та складних завдань для батьків. Правильно підібране оформлення дитячої кімнати дозволить малечі відчувати себе комфортно та затишно.

1.jpg

Фотошпалери дитячої тематики – це цікавий спосіб оформити дитячу кімнати, який дозволить створити щось особливе спеціально для вашої дитини. За допомогою такого декору можна візуально розділити кімнату на зони, наприклад, виділити зону для ігор яскравими мотивами казок або зону для відпочинку приємними пастельними відтінками. Також необхідно пам’ятати, що фотошпалери можуть бути не лише елементом декору кімнати, а й елементом виховання та розвитку дитини.

Звичайно ж обираючи фотошпалери звертайте увагу на вік, характер та вподобання вашої дитини. Найчастіше обирають фотошпалери з героями мультфільмів, адже з ними вже знайомі діти. Фотошпалери ніби переносять дитину у казковий сюжет мультика. У перші роки життя дітям краще підійдуть заспокійливі та пастельні кольори, адже вони лише починають знайомство зі світом та їх більше приваблюють іграшки.

2.jpg

Якщо немає можливості часто робити ремонт, оберіть нейтральне зображення, яке сподобається і малечі, і школяру. Натуральні зображення тварин або природи якнайкраще підійдуть для цього варианту. Рекомендуємо не клеїти фотошпалери у зоні, де школяр буде займатись навчання. Яскраві зображення будуть відволікати.

Не варто обклеювати всі стіни кімнати фотошпалерами. Як правило, необхідно вибрати одну стіну або півтори стіни, якщо цього потребує зображення на фотошпалерах. Також у якості контрасту можна виділити протилежну стіну кольором.

3.png

Фотошпалери можна клеїти не тільки в дитячих кімнатах. Також можна яскраво задекорувати спортивну або музичну залу, бібліотеку, та інші приміщення навчального закладу. Доречно буде обклеїти двері або інші елементи інтер’єру.

Ми рекомендуємо

4.jpg 6.jpg