Магнітні посібники як елемент розвитку дітей дошкільного віку

Администратор, 10.04.2017

Магнітні посібники – вдале рішення для будь-якої сфери розвитку дитини. Навчання правилам дорожнього руху, формування знань про природу, краєзнавство, розвиток мовлення  - не важливо які знання або навички Ви формуєте, важливо те, які посібники та наочні матеріали використовуються при цьому.

Зверніть увагу на зручність магнітних посібників – їх легко та цікаво використовувати дітям будь-якого віку. Найбільш популярний посібник – магнітна дошка з казковими персонажами. За допомогою цього комплекта можна розігрувати більшість популярних народних казок, а також використовувати будь-які інші магніти для створення різноманітних сюжетів.
        10960_Doska.jpg 10960_SS.jpg

Цікавими є також ігри «Суп-компот» або «Піцца-пиріг». Вони знайомлять дитину з процесом приготування їжі, розвивають дрібну моторику і розширюють кругозір.
                  пицца.jpg суп.jpg

В залежності від уподобань дітей можна підібрати комплекти магнітів на будь-яку тему: тварини, рослини, мультиплікаційні персонажі, дерева, птахи, дорожні знаки та учасники дорожнього руху тощо.

11384_3D.jpg  11305_K.jpg

Більш того – Ви можете замовити створення цікавих магнітів саме для Вашої дитини або групи дітей та використовувати їх у якості елемента казкотерапії!
Створюючи цікаві казки та історії на певні теми – як улюблені персонажі боряться зі страхами, негативними якостями та досягають мети – Ви в ігровій формі допомагаєте дітям також боротися та досягати цілей.

2.jpg

Пам’ятайте, що компанія Індіз-школа із задоволенням створить магніти за Вашими сюжетами! Найкращі ідеї навіть можуть бути втілені в життя безкоштовно. Маєте цінну ідею або цікаву повчальну історію? – Пишіть на електронну пошту nom@indiz.com.ua ! Ми чекаємо на Ваші листи.

Приклад магнітного посібника "Пожежний щит":
                 16403_10 (2).jpg  16403_20.jpg
Посібники можуть бути повністю магнітними, а можуть містити магнітні елементи. Завдяки магнітам посібники стають інтерактивними, тому дітям подобається займатися с ними, а матеріал легко засвоюється.
У якості приклада варто навести такий популярний стенд як Календар природи. Доповнюючи його магнітними елементами, можна створити незамінний посібник у пізнанні всіх аспектів природних явищ та всього, що з цим пов'язано - сезонний одяг, сезонні свята, сезонні ігри та ін.
Хочете настільний посібник? - Зверніть увагу на дерево "Пори року" з магнітними елементами. Воно яскраве, привабливе, інтерактивне. Велика кількість елементів дозволяє використовувати його у якості посібника для навчання рахуванню.
                                  4.jpg  1.jpg

Наша Компанія спеціалізується на виготовленні якісних магнітів з пластиковою основою. Тверді пластикові магніти - це досить рідкісне явище на ринку магнітних посібників, але вони практичні та довговічні, їх можна протирати вологою губкою та навіть мити під водою на відміну від картону, крім того вони не розшароувуються на відміну від м'яких магнітів.
Будемо раді, якщо Ви захочете поділитися з нами цікавими ідеями ігр на магнітах, можливо саме Ваша ідея стане джерелом натхнення для багатьох українських малюків та їх батьків.
Пишіть нам або телефонуйте за будь-яким номером, вказаним у розділі Контакти.
Успішних та цікавих Вам занять з Вашою малечею!