Оформлення дитячого садка до свята 8 березня

Администратор, 27.02.2017

8 Березня – одне з найулюбленіших свят весни. Це свято жіночності, краси та материнства. Дошкільнята вітають своїх матусь та бабусь, влаштовують для них разом з вихователями святкові заходи та дарять невеличкі подарунки, зроблені своїми руками.

8684e7b6e4cc85d4cd064fbec54f4246.jpg.jpg

Підготовка до свята

Свято – це яскравий та соціально вагомий захід для малюків, що виховує в дітях почуття колективізму та відповідальності, дисциплінованість та культуру поведінки. Вірші, пісні, танці сприяють зростанню творчого потенціалу дитини, поліпшують пам’ять та координацію рухів. Все це треба враховувати при підготовці до свята та забезпечити, щоб кожна дитина стала повноправним учасником святкового дійства. Зрозуміло, що підготовку до свята треба починати заздалегідь, щоб можна було все добре відрепетирувати, щоб діти не боялися сцени та не нервували перед виступом.

ПОРАДА! Непогано б було скористатися нагодою та оновити декілька костюмів до виступу (краще це робити до кожного свята), тоді  у дитячому садочку буде сучасна та оновлена костюмерна.

Важливими факторами підготовки, окрім сценарію, є також  оформлення приміщення та виготовлення подарунків малюками.

997c0cbcb7e28949f05ffc28b692044d.jpg.jpg

Подарунки до 8 Березня

Не треба недооцінювати значення подарунків, виготовлених своїми руками. Це дуже тонкий виховний момент. Окрім того, що даний вид роботи розвиває моторику рук та творчі здібності дитини, це також виховання внутрішньої  культури малюка, збагачування його емоційного стану, бо в подарунок людина вкладає свою любов, повагу та ніжність до того, кому адресована ця несподіванка.

Найбільш популярними подарунками є :

- листівка з вісімкою та квітами в техніці простої або об’ємної аплікації;

- вироби з паперу (квіти, корзинки з квітами, картини в техніці квілінг та інше)

- композиції з ватяних дисків;

- вироби з солоного тіста;

- вироби з підручних матеріалів (одноразовий посуд,серветки, кульки, стрічки, тощо).

Оздоблення музичної зали


Святкова атмосфера, краса оформлення приміщень та музичного залу – це не тільки особливості естетичного виховання дітей, але фактори доброго, піднесеного настрою працівників, дітей та гостей заходу. 8 Березня завжди асоціюється з весною, з пробудженням природи, тому і  елементи оздоблення це перш за все квіти, зелена травичка, сонечко, пташки, метелики, тощо.

Для оформлення залу традиційно обирають такі матеріали:

1. Папір. Найбільш популярний та доступний вид оздоблення, але достатньо трудомісткий, вироби с якого потребують терпіння і послідовності. Різноманітність виробів вражає своєю красою, оригінальністю та неповторністю. Модними тенденціями сьогодення є оформлення стін великими паперовими квітами, помпонами, фантами, гірляндами з кольорових або навпаки однотонних деталей, різної або однакової величини, тощо. Використовувати можна будь-який папір – картон, офісний, кольоровий, гофрований, пергамент, газети або журнали. Тут головне фантазія декоратора.

detsad-217868-1399824915.jpg

2. Надувні кульки. Це безпрограшний варіант для будь-якого свята. Різноманітність ідей та форм, добрий настрій присутніх, простота використання  - привабливі фактори на користь даного оздоблення. Єдиний «мінус» - традиційність, використовується скрізь і всюди.

шары к 8 марта.jpg

Тканина, стрічки, шнури. Одним з елементів декору є легкі тканини, які  гарно драпіруються (шовк, шифон, атлас, органза),  і можуть змінити простір кімнати за лічені хвилини, зробивши її святковою та урочистою.

d3628db3d13aedf849ac4ff9d1735be3.jpg

Декоративні налiпки. За допомогою налiпок можна швидко прикрасити як зал, так і певну зону, якщо правильно розставити акценти. Легкість декорування, з якою залюбки може впоратися навіть дитина, яскравість  поліграфії, широкий асортимент дозволяють не тільки виконати завдання по оформленню, а й отримати велике задоволення від самого процесу. Придбати декоративні налiпки або тематичні набори налiпок дуже просто і не дуже затратно, треба звернутися на сайт та отримати професійні поради спеціалістів. http://indiz-shkola.com.ua/catalog/nalipki_inter_rni/

2e528e82116245b85fccc849c1790426.jpg

Декорації. Сучасність диктує нові форми оформлення, та і діти люблять все нове, незвичне, тому не треба відмовлятися від новинок декору. Особливо це стосується театралізованого свята, де доречні декорації , створені руками професіоналів. Декорації налаштовують на більш яскраве та емоційне сприйняття дійства, роблять атмосферу свята  більш піднесеною . Для дитячого садка це можуть бути популярні останнього часу декорації дерева з квітами, кущик пролісків, корзинки з квіточками, кущ зелені, різні парканчики, фігури забавних звіряток, тощо. http://indiz-shkola.com.ua/catalog/8_bereznya/

det.sad_oformlenie_8marta.jpg

Переваги декорацій в тому, що:

- Зроблені з сертифікованих матеріалів;

- Довговічні, можна використовувати не один раз;

- Яскраві, мають чітке зображення

- Варіативність використання.


Оформлення центральної стіни

Ще одним не менш важливим моментом вдалого свята є декорування центральної стіни. Традиційно для  цього використовують тканини, саморобні плакати та малюнки, вироби з паперу та інше. Більш сучасним елементом декору є професійно зроблений банер. Можливості сучасної поліграфії дозволяють реалізувати будь-які задуми та сюжети, а дизайнери-спеціалісти  спроможні створити справжній шедевр на ваше замовлення. Банери легко зберігати, вони довго служать та не вигорають на сонці, їх можна протирати  мокрою ганчіркою та застосувати для повсякденних та відкритих занять.

Тантамареска – прикраса сучасного свята

Кожні батьки прагнуть закарбувати важливі та яскраві моменти життя  свого малюка. Свято в дитсадочку одна с таких подій. Недаремно на таких заходах працюють професійні фотографи. Але якісні фото можна зробити і сучасними гаджетами. Для цього доречно обладнати фотозону або заказати тантамареску , тоді й саме фотографування принесе задоволення всім учасникам процесу.

Тантамареска – це стенд для фотографування з прорізями для обличчя, рук або ніг, частіше гумористичного  характеру. http://indiz-shkola.com.ua/catalog/TANTAMARESKI/

Раніше подібні конструкції можна було побачити на морських курортах, а тепер це повноправний цікавий елемент сучасних масових заходів, сімейних та дитячих свят. Виготовляють тантамарески із пластика або в вигляді банера на каркасі. Тематика різна – від екзотичних пейзажів до фантастичних інтер’єрів, для дітей це улюблені герої казок або мультфільмів, сюжети з фільмів.

Тантамареска – це родзинка будь-якого свята, що дарує незабутні враження та позитивні емоції.