Важливо знати! Як вберегти дітей від перенавантаження?

Администратор, 18.04.2016

0.png

Сучасний навчальний процес потребує від учнів великого перенавантаження. Тривалий час сидіння за партою та зорові навантаження можуть викликати різні «шкільні» захворювання вже з першого класу. З часом формується короткозорість та викривлення хребта.

Одним з представників наукового світу Базарним В.Ф. було доведено, що вже через 20 хвилин неправильного сидіння за партою відбувається значне навантаження на хребет та внутрішні органи, що може викликати важкі наслідки.

1.jpg
Також Базарний довів, що низько нахилена голова при читанні або письмі не є наслідком поганого зору дитини, а навпаки погіршення зору та розвиток короткозорості є наслідком тривалого неправильного нахилу голови під час навчального процесу.

Не лише при читанні або письмі в школі відбувається перенавантаження організму. Це стосується і роботи за комп’ютером. Неправильна поза під час роботи за комп’ютером може викликати погіршення зору та деформування хребта навіть у дорослої людини.

Існує багато розробок відомих вчених стосовно профілактики «шкільних» захворювань, в тому числі і шкільні меблі, і методики з проведення занять та різноманітні тренажери для зору.

2.jpg
Базарний пропонує організовувати заняття таким чином, щоб дитячий організм не перенавантажувався. Він пропонує проводити частину заняття стоячи, відтворювати різноманітні фізичні та зорові вправи для відпочинку.

Також відомою рекомендацією вчених є розміщення інформації для вивчення не лише в книжках або зошитах, але й на розміщених на різних відстанях плакатах, стендах, дошках. Таким чином дитина піднімає голову, очі фокусуються на віддалені об’єкти, що також є простою вправою для відпочинку ока.

Особливе місце у профілактиці зорової втоми займає давно відомий тренажер Базарного В.Ф.. Він може застосовуватись не лише у навчальних закладах. Він буде корисним і для робітників офіса. Корисно раз на годину-дві проводити гімнастику для очей.

Важливо! Користуватись тренажером Базарного необхідно лише стоячи.

Ефективність цього тренажеру пояснюється тим, що високонапружена моторика очей під час навчання переводиться в заспокійливий режим при плавному переміщенні уздовж зорових траєкторій.

Вправу можна виконувати у двох режимах:

1. Лише очима, коли тіло та голова непорушні.

2. За допомогою рухів голови та тіла в необхідному напрямку, коли очі непорушно зафіксовані.

Рекомендується виконувати до 10-12 рухів по кожній з траєкторій. Частота користування тренажером залежить від навантаження під час навчального процесу або роботи.

Раніше, щоб користуватись тренажером Базарного В.Ф. необхідно було його відтворити або на стіні, або на стелі, або на ватмані. Сьогодні не потрібно докладати багато зусиль. Готові великі стенди із тренажером легко розмістити на стіні в класі та користуватись у будь-який час.

3.jpg
4.jpg

Замовити стенд "Тренажер Базарного В.Ф." легко! Додавайте до кошика та оформлюйте замовлення!

5.png