Новинка! Методичний посібник Пори року!

Администратор, 11.04.2016

0.jpg

Новий методичний посібник Пори року призначений для формування правильного сприйняття сезонних змін в природі. Посібник допомагає в ігровій формі навчити дитину проводити порівняння предметів, розбивати на групи, виявляти схожості та відмінності.
Кожна сторона дерева має свої ознаки пори року. Вони розміщені на магнітах та підставках.

1.jpg

Пропонуємо організувати знайомство з сезонами в два етапи.

Перше заняття

Вчитель або вихователь розповідає дітям про пори року, які зміни відбуваються в природі та на прикладі дерева наочно показує ознаки кожного сезону. Також можна разом з малятами розміщувати магніти та підставки, щоб діти краще засвоїли матеріал.

У якості домашнього завдання можна запропонувати намалювати пори року або ознаки.
2.jpg

До набору літніх ознак входять: метелики, яблука, птахи, яблука з комахами.
3.jpg

До набору осінніх ознак на магнітах входять: горобина, жолуді, червоні листочки, жовті листочки, білка.
4.jpg

До набору зимніх ознак входять: сніжінки, птахи, годівниця для птахів.
5.jpg

До набору весняних ознак входять: шпаківня, птахи, жук, квіти, зелені листочки.

Друге заняття

На другому занятті необхідно закріпити матеріал. Тому запропонуйте малечі розповісти самостійно, які ознаки має кожна пора року. Також можна додати завдання розмістити відповідні магнітні кріплення на дереві або елементи на підставках.
Дитина вголос відтворить матеріал, який запам'ятала. Це тренує не лише пам'ять, але й сприяє розвитку речового апарату та здібностям до висловлення своїх думок.
Кожна пора року має 3 елементи на підставках. Ці елементи є найяскравішими ознаками сезонів.
6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Дитячі малюнки можна розмістити на дереві за допомогою магнітних кріплень та створити незвичайну виставку дитячої творчості.