Новий методичний комплект - Кабінет Географії

Администратор, 18.11.2011

Шановні покупці!

З радістю презентуємо Вам новий методичний комплект від компанії «Інтердизайн» - КАБІНЕТ ГЕОГРАФІЇ.

Представлена на стендах інформація буде корисна протягом усього шкільного курсу.

Головний стенд «Географічне обличчя світу» ознайомить учнів з базовими поняттями з географії материків і океанів, які вивчаються у 7 класі.

Стенди «Літосфера», «Атмосфера» і «Гідросфера» допоможуть в освоєнні фізичної географії учням 6 класу.

Стенди, присвячені соціально – економічній географії допоможуть у розумінні процесів демографії та економіки країни. А стенди – портрети, присвячені відомим вченим – географам і мандрівникам познайомлять учнів з епохою великих географічних відкриттів!

Познайомтеся з рекомендаціями і рецензією на новий навчально-методичний комплект стендів "Географія"