Презентація розвиваючих магнітів "Етикет/здорове харчування" на виставці «Освіта Харківщини ХХІ ст.»

Администратор, 24.02.2016

16 – 18 лютого 2016 року відбулася 42 обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільників у контексті нової редакції Базового компонента дошкільної освіти».

0.jpg


Свої досвіди роботи презентували 14 дошкільних навчальних закладів і один методичний центр. Серед яких комунальний заклад «ДНЗ (ясла-садок) № 119 Харківської міської ради» спільно з компанією "Індіз-школа" презентували сумісну розробку: комплект розвиваючих магнітів за мотивами авторських казок "Етикет/здорове харчування".
.
1.jpg


Цей товар було розроблено у 2015р. спеціалістами компанії і вихователем днз №119 Калій Т.О. для розвитку дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
.
2.jpg


Під час виставки проведено сім «круглих столів», вісім майстер-класів, на яких було представлено практичний досвід упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі, сучасні підходи до розвивального освітнього середовища та засоби підвищення якості навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі.
.
3.jpg