Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Администратор, 22.03.2016

17-19 березня 2016 року відбулась Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

У виставці приймали участь найкращі національні та закордонні вищі навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва, вищі навчальні заклади післядипломної та неперервної освіти, обласні і міські управління (департаменти) освітою, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти; професійно-технічні навчальні заклади та навчально-методичні центри; виробників і дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Компанія «Індіз-школа» також приймала участь у виставці та презентувала свою основну продукцію для обладнання навчальних закладів.

1.jpg


Проведення Міжнародної освітньої виставки дозволило об’єднати досвід найкращих учасників освітнього процесу, щоб знайти шляхи підвищення якості освіти у навчальних закладах України.