Увага! Нові надходження! Іграшки для розвитку дрібної моторики!

Администратор, 21.03.2016

0.jpg Шановні педагоги та батьки! Поспішаємо поділитись з Вами новинами! Тепер на сайті ще більше іграшок для розвитку Вашої дитини. Поспішайте та замовляйте! Зверніть увагу на нові дерев'яні іграшки для розвитку дрібної моторики!

Діти пізнають світ та знайомляться з ним через іграшки. За допомогою іграшок дитина розвивається, вдосконалює свої навички спілкування з навколишнім середовищем, швидше засвоює геометричні форми, кольори, предмети, тварин та людей. Вони допомагають засвоювати навички логічного мислення, письма, мови, покращують пам’ять, творчі та музичні здібності, фізичний розвиток, тощо. Все частіше спеціалісти пропонують використовувати дерев’яні іграшки серед величезного розмаїття іграшок, адже вони мають багато переваг.

1.jpg


Чим же корисні дерев’яні іграшки?

1. Еко-іграшка

Важливою особливістю дерев’яних іграшок є їх екологічність. Майже всі іграшки найчастіше виготовлені з пластика, якість якого майже неможливо перевірити. Саме тому спеціалісти з дитячого здоров’я рекомендують дерев’яні іграшки, адже вони не нашкодять вашій дитині.

2.jpg


2. Безпечна іграшка

Дерев’яні іграшки абсолютно безпечні для дитини, адже вони не мають дуже дрібних деталей та гострих кутів. Саме тому такі іграшки можна без побоювань давати навіть немовлятам.

3.jpg


3. Практична та надійна іграшка

Ще одною перевагою є практичність та надійність. Можете бути впевнені, що таку іграшку дитина не зламає за один день, а буде насолоджуватись забавою з нею декілька років. Вони є стійкими до ударів.

4.jpg

4. Проста та незвичайна іграшка

Простота іграшки не заважатиме розвитку дитячої фантазії. Вони не мають багато функцій, що сприяє розвитку творчих навичок дитини. І це забезпечує її незвичайність.

5.jpg

5. Приємна іграшка

Дерев’яна іграшка дуже приємна на дотик, за рахунок гладенької та теплої поверхні. Відповідно дерев’яні іграшки позитивно впливають на розвиток дрібної моторики та тактильного сприйняття.

6.jpg

Подивитись всі Іграшки для дрібної моторики