Випуск 2016! Прикрашаємо навчальні заклади!

Администратор, 05.04.2016

0.png

Випускний вечір - урочисте свято, яке діти пам'ятають довгі роки. Адже випускний - це завершення важливого етапу в житті та крок назустріч дорослому життю. Щоб створити незабутнє свято та залишити дітям яскраві враження та приємні спогади про випускний вечір, ми пропонуємо оформити навчальні заклади за допомогою колекції "Випуск 2016" від компанії Індіз-школа.

1.jpg

Колекція декорацій "Випуск 2016" включає:
  • Напольні декорації

• 2.jpg

3.jpg

4.jpg

• Настольні декорації

• 5.jpg

• Інтер'єрні наліпки

• 6.jpg

• Настінні декорації

• 7.jpg

Декораціями можна прикрасити клас, музичну залу або навіть обіграти театральну виставу. Все декоративні елементи на підставках стійкі та міцні. Наклейки надруковані на самоклеючій основі і висічені по контуру. Наклейка легко приклеюється до будь-якої поверхні. За допомогою таких яскравих елементів можна створити приємну атмосферу свята.

8.png

9.jpg

Обов'язковим атрибутом свята є особливі стрічки, дзвіночки та значки випускника. Різноманітність кольорів стрічок вражає кожного року. Червоні, сині, жовто-блакитні, золоті стрічки майорять навкруги в день випуску.

11.jpg

Також пропонуємо прикрасити банерами не тільки приміщення в навчальному закаладі, але і фасад будівлі.

12.jpg

13.jpg

Додадуть урочистості яскраві повітряні кулі, якими можна прикрасити зал, коридори та входи. Також можна створити незабутнє дійство та випустити різнокольорові кулі у небо.

14.png

Поєднавши різні елемнти можна створювати декоративні композиції.

Все та більше у каталозі