Як не помилитися при купівлі стендів

Администратор, 29.12.2011

Ми не перестаємо вдосконалюватися, роблячи все можливе для того, щоб Ви, дорогі наші клієнти, могли легко, комфортно і безпечно здійснювати замовлення.

Для Вашої зручності ми розвиваємо дилерську мережу.

Що Ви отримуєте, звертаючись до наших регіональних представників?

  1. Ви можете отримати грамотну консультацію кваліфікованого фахівця.

  2. Ви можете оформити замовлення за індивідуальним дизайном.

  3. Ви маєте можливість брати участь в акціях, отримувати подарунки і знижки.

  4. Ви купуєте якісний товар, виготовлений по стандартам ТУУ 36.6-2004820252-001:2009, що підтверджено СЕРТИФІКАТОМ.

  5. Якщо куплений Вами товар містить дефекти, Ви можете його повернути, обмінявши на новий.

Чого слід побоюватися?

Посередників, які

  • купують наші товари з великою знижкою, а потім пропонують їх Вам. Ви не отримаєте у них знижок та подарунків, про які ми регулярно повідомляємо на сайті.
  • замовляють у нас товари з явно низькою якістю (2-го сорту), заощаджуючи на цьому при закупівлі. Ви ж ризикуєте купити товар за вартістю високоякісного.
  • пропонують під нашою маркою схожі товари інших виробників. Ви ризикуєте придбати неякісний або навіть небезпечний товар.

Що потрібно зробити?

Дізнатися у представника, який відвідав Вас ім'я та прізвище, звірити з даними на сайті або уточнити у нас, зателефонувавши за телефоном 0-800-50-34-18 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні).

Вибір за Вами. Ми лише вважаємо за потрібне інформувати Вас про нашу офіційну дилерську мережу та попередити Вас про небезпеку.

У будь-якому випадку, якщо сумніваєтеся, Ви завжди можете оформити замовлення за телефоном або в інтернет-магазині.

На сьогоднішній день наші офіційні регіональні представники працюють у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях, Коломиї, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Черкасах, Кіровоград, Чернігові, Миколаєві, Сімферополі, Севастополі, Ялті, Євпаторії, Феодосії, Судаку, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Луганську і Харкові.