Звіт з міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті"

Администратор, 01.11.2016

25-27 жовтня 2016 року відбувся Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Це єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення у галузі освіти. Це ефективний майданчик для популяризації інноваційних освітніх методик та інформаційних технологій, для діалогу представників державного сектору, компаній-виробників програмних рішень і закладів освіти.

З метою покращення і розвитку учбового устаткування ми не змогли пропустити такий важливий захід і прийняли в ньому участь, представивши на своєму стенді зразки продукції, які виготовляємо.

image-1203182.jpg  image-1203186.jpg

За 3 дні виставки наш стенд відвідало понад 300 осіб. Ми почули безліч позитивних відгуків та побажань щодо нашої продукції.
Фото0032.jpg

image-1203497.jpg

Незважаючи на велику кількість представлених товарів, найбільшої уваги удостоївся "Театр для гри на столі "Народні казки".

skazkaw3.jpg

Таким чином, ми зрозуміли, що рухаємося у правильному напрямку, тому у 2017 році плануємо випустити ще більше подібних методичних посібників!

Від щирого серця дякуємо всім учасникам, хто не остався осторонь і надав корисну інформацію для подальшого створення якісних посібників та інших товарів для розвитку та навчання дітей.