Еко-стенди на полотні

Що таке еко-стенди на полотні?

Еко-стенди на полотні – це новий стандарт якості виготовлення стендів. Це новинка на ринку навчального обладнання. Це функціональний елемент художнього виховання дітей. Еко-стенди на полотні розроблені відповідно до принципів екологічності, тактильності, естетичності. Їх основне завдання - створити унікальний, якісний, життєвий простір дитини.

Виготовлення еко-стендів на полотні

Матеріали еко-стендів «дихають» і «живі» на дотик. Вони нетоксичні і виготовленні з натуральних складових. А саме: полотно - це натуральний холст, який є елементом естетичного виховання, він навчає відчуттю фактури зображення, готує дитину до сприйняття живопису. Рама з натурального дерева - відхід від банального плаского дизайну оформлення стіни і перехід до презентабельності. Наш еко-стенд - ексклюзивність і новація. Він додає простору індивідуальності, засновану на принципах естетичного виховання, екологічної освіти, тактильної дидактики.

Купити еко-стенди на полотні

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити еко-стенд на полотні, як з асортименту, представленого на сайті, так і замовити еко-стенд за індивідуальним макетом. Побажання щодо макету повідомте нам за телефоном гарячої лінії 0-800-50-34-18. А якщо у Вас вже є готові рішення, скиньте зображення за ел. адресою avf@indiz.com.ua.

Що таке еко-стенди на полотні?

Виготовлення еко-стендів на полотні

Купити еко-стенди на полотні