Державна символіка

Стенди з зображеннями державної символіки повинні бути в кожному шкільному закладі і на робочих підприємствах. Адже вони грають найважливішу роль у формуванні свідомості громадянина і зародженні патріотичного початку в кожному з нас. А сформована патріотична особистість - початок успішної і сильної країни. Патріотизм - придбанеа і вихована якість людини, з ним не народжуються, і виховувати його краще починаючи зі шкільної парти. А плакати і стенди з яскравими і барвистими зображеннями прапора, герба та іншої атрибутики привернуть увагу дітей і обов'язково пробудять інтерес до пізнання рідної країни. Не дарма на одному з перших уроків в школі вивчають державні символи, коли дитина слухає педагога і наочно сприймає все те, про що говориться, в підсвідомості формується чітке поняття гордості і причетності до одного могутнього і сплачуваних народу.
В організаціях і трудових колективах також прийнято мати в наявності стенди з символікою держави. Вони носять не тільки характер декору, а й дозволяють створити в колективі правильну атмосферу і налаштувати на роботу.

Стенди з українською державної символікою

Символіка країни показує її історію і національну гідність. Українська символіка складається з:
  • Державного прапора України. На ньому зображені дві горизонтальні, рівні смуги жовтого і блакитного кольору, що символізують поле пшениці і небо над ним;
  • Малий Державний Герб України. Основний його елемент - знак Княжої Держави Володимира Великого. Зображений у вигляді тризуба. Цей знак символізував поділ світів (небесне, земне і таємне потойбічне); єднання Божественного, Батьківського, Материнського початків;
  • Великий Державний герб. Зображує на синьому тлі тризуб Володимира Великого, по сторонам щит тримають козак і золотий лев, під щитом зображені колоски пшениці і гроно калини;
  • Гімн України. Слова гімну оповідають про славних українських воїнів і про їх незламність духу й силі волі;
  • Державні символи Президента. До них відносяться штандарт президента, гербова печатка і булава.

Товары 1 - 12 из 121
Страницы: