Кабінет англійської мови

Наочний матеріал має важливе значення в процесі навчання. Якщо на уроці відбувається сухе словесне виклад матеріалу, увагу дітей розсіюється, інтерес до теми, що вивчається значно знижується. Застосування різних засобів наочності активізує учнів, підвищує їх увагу і тим самим дає можливість педагогу краще розкрити тему за коротший час, сприяє більш міцному засвоєнню матеріалу.
Наочні матеріали діляться на наступні групи:
  • Динамічні, які готуються учителем до певного уроку на задану тему;
  • Статичні, що демонструють певні знання, до яких учні постійно повертаються в ході навчання.
Стенди для кабінету англійської мови виконують функцію статичного наочного матеріалу. Представлені стенди служать для закріплення знань, як дітей початкових класів, так і більш старших школярів.

Стенди з англійської мови для молодших класів:

1. Алфавіт англійської мови з транскрипцією дозволить дітям, початківцям вивчення мови, звертатися до стенду при необхідності згадати ту чи іншу букву, а також закріпити правильність її вимови.
  2. Займенники в англійській мові - одна з перших тем, і відповідний стенд допоможе міцнозапам'ятати їх на все життя.

Стенди для середніх класів:

1. Неправильні дієслова - одна з найскладніших тем англійської граматики, і їх значна кількість не дозволяє більшості учнів запам'ятати все. Тут на допомогу прийде наочний стенд, який знаходиться завжди перед очима.
  2. Часи англійської мови - тема, також потребує ретельного вивчення, і підказки у вигляді наочного стенду будуть як не можна до речі.
На сайті представлені також комплекти стендів з демонстрацією комплексного матеріалу. Вони дуже зручні, на них зібрані всі необхідні довідкові матеріали з вивчення англійської мови, що викликають найбільш часті ускладнення у школярів. Деякі з них:
  • Таблиця неправильних дієслів;
  • Правилами освіти часів дієслів англійської мови;
  • Таблиця особистих і присвійних займенників
Також на таких стендах представлена ​​цікава інформація про Великобританію та інших англомовних країнах.
Статичні стенди для кабінету англійської мови можуть нести і динамічну інформацію. Для цього служать стенди з тематичними заголовками і прозорими кишенями формату А4, в які педагог може поміщати оформлені пам'ятки на поточну тему, а також роботи учнів, есе, твори англійською мовою.

Наочні матеріали діляться на наступні групи:
  • Динамічні, які готуються учителем до певного уроку на задану тему;

Стенди з англійської мови для молодших класів:

Стенди для середніх класів:

• Таблиця неправильних дієслів;
  • Правилами освіти часів дієслів англійської мови;