Кабінет екології

Шкільні стенди для кабінету екології.

Для чого ж потрібні інформаційні стенди в кабінетах екології, і в чому ж їх плюси?
Допомога в запам'ятовуванні.
Основне завдання таких стендів, це донесення інформації до людей. Візуальне структурування та зручне розташування найважливіших тез і фактів на стенді, сприяє кращому засвоєнню інформації, а так само допомагає задіяти зорову, а іноді і емоційну пам'ять. Таке засвоєння інформації, дозволяє перенести отримані знання в довгострокову пам'ять, тобто зберігати їх протягом практично необмеженого терміну.
Концентрація уваги.
Яскраві ілюстрації на стендах акцентують увагу учнів, особливо це часто необхідно з дітьми. Адже що для них буде цікавіше, простий текст на папері або детальний кластер з картинками на стенді? На сьогоднішній день, ми маємо можливість вибрати стенд на будь-який смак: будь-якого розміру, будь-якого кольору, будь-якої форми, з будь-яким зображенням. Особливо в кабінеті екології! Адже екологія це людина, тварини, рослини і все довкілля, і все це можна відобразити. Завдяки цьому стенди не однотипні, вони дивують своїм різноманіттям і учням не нудно за ними спостерігати.
Поліпшення зовнішнього вигляду класу.
Крім переваг в донесенні інформації, стенди так само є важливою частиною оформлення кабінету. Вже давно, достеменно відомо, що в некомфортному приміщенні працездатність людини значно менше. Тому важливо створювати в класі затишок, щоб учні відчували себе комфортно під час уроку, не перебуваючи під впливом якихось зовнішніх подразників. І стенди допомагають в цьому. Адже набагато приємніше дивитися на яскраві фарби, гарні пейзажі, ніж на голі стіни, чи не так? При цьому стенди досить практичні, вони не займають багато місця, ціни на стенди не великі, так само вони не вимагають постійного догляду і термін їх використання досить тривалий.

Практичність стендів з екології

Таким чином, можна назвати стенди фактично універсальним рішенням для багатьох завдань: запам'ятовування важкою інформації; краще донесення знань; допомога в концентрації уваги; створення затишку в класі.
При цьому справедливо зауважити, що стенди мають важливими перевагами: широкі можливості дизайну; можливість піднесення інформації самого різного плану, від картин до тез; гнучка цінова політика; довгострокове використання.

Шкільні стенди для кабінету екології.

Допомога в запам'ятовуванні.
Концентрація уваги.
Поліпшення зовнішнього вигляду класу.

Практичність стендів з екології