Класні куточки

Класні куточки для початкових класів - звичайна справа в школі. По-перше, батьків уже привчили в дитячому саду, періодично заглядати в цей стенд, в пошуках нової інформації. Будь то свято, збір грошей на ремонт, похід в ляльковий театр тощо - вихователі обов'язково попереджають батьків про нього, за допомогою стенду - куточка групи.
Пізніше, учні початкових класів дуже люблять заглядати в синоптичну частину класного куточка, відзначаючи кожен день температуру повітря, напрям вітру і загальний стан погоди. Чи світить сонце або йде сніг, а маленькі шкільні синоптики на чеку: вранці чергові не тільки вимиють дошку, а й обов'язково відзначать прогноз погоди в класному куточку.

Особливості класного керівництва в середніх класах

Однак, перейшовши в середні класи, учні зазвичай перебувають в розгубленості: кожен предмет веде окремий вчитель. Класний керівник же може не тільки не мати уроків в своєму класі, але і йти на один-два методичних дня в тиждень.
Найчастіше виходить, що діти не тільки не підтримують постійний контакт з класним керівником, а й не знають, які обов'язкові заходи плануються в класі і школі найближчим часом. Саме тому в класному кабінеті обов'язково потрібно мати стенд класний куточок, який буде сповіщати школярів про основні події.
Оформлення класного куточка можна доручити класному художнику - дитині, що навчається в художній школі або гуртку. Тут варто також розмістити:
  • розклад уроків на півріччя,
  • розклад дзвінків,
  • інформацію про іменинника в поточному місяці.

Як оновити класний куточок

Бажаючим оновити класний куточок, купити його не складе труднощів. Тим більше, що сучасні технології дозволяють створювати яскраві барвисті зображення, наносячи їх на пластик ПВХ або плівку. Кольорове і тематичне оформлення стендів можна підібрати з урахуванням загального дизайну кабінету і вікових особливостей учнів.
Виробники пропонують також виготовлення учнівських куточків - стендів з використанням срібних і золотих металевих плівок. Це підкреслить урочистість виробу і дозволить задати йому дорожчий зовнішній вигляд.
Цікавою особливістю сучасних стендів є те, що вчителям назавжди можна забути про скотч, файли і канцелярські кнопки. Адже виробники подбали про все, оснастивши вироби кишенями з органічного скла.

Особливості класного керівництва в середніх класах

• розклад уроків на півріччя,
  • розклад дзвінків,
  • інформацію про іменинника в поточному місяці.

Як оновити класний куточок