Меню, куточки харчування

Розвиток малюка безпосередньо залежить від харчування. Це найважливіший елемент, яким не можна нехтувати. Тому кожна їдальня для дітей встановлює меню з метою інформування батьків про збалансування щоденного харчування.
Зазвичай куточки харчування вивішують на видному місці в загальних приміщеннях дитсадка: коридор, біля входу або біля кухні. Як він виглядає? Це стенд на якому є кишеньки для тримання аркушів А4 або меншого формату. На них розміщує інформацію адміністрація дитячого садка.

Меню та куточки харчування для дитячого садка

Обов'язково вкладається в кишеньку лист з денним меню, перерахувавши прийоми їжі і страви для сніданку, другого сніданку, обіду і полудня. Таким чином батьки будуть обізнані про те, що їх діти їдять в дошкільному закладі. Даний інформаційний блок створюється спеціально для них. Другий лист або листи - для помічників вихователя. Вони видають готову продукцію за графіком на стенді. Також вказана норма порцій - вага дитячої порції відповідає віку. Меню весь час у відкритому доступі розташовується в кутку харчування.
Дітям цікаво все яскраве і барвисте і навіть куточок харчування не маэ бути звичайним. Він веселий і привабливий. Намальовані казкові кулінарні персонажі і мотиви ніби пропонують ознайомитись з основною інформацією на стенді, яку роздрукували і вставили в прозорі кишеньки.

Куточок харчування в групі може інформувати також про:

• здорове харчування і рекомендації для дитини, коли віна захворіла, про вітаміни і правила етикету за столом;
  • про заходи, які слід прийняти коли у дитини немає апетиту;
  • про кулінарні досліди для різноманітності вихідного дозвілля, наприклад: чому тісто втекло, що таке солодка вата і т.д.
  • рецепти батьків і їх дітей, що вони готують разом.
Виробництво стендів відбувається з якісних матеріалів: спеціальний пластик, особливі екологічні чорнила, які ніяк не впливають на навколишнє середовище. Зображення виходить яскравим і якісним. Також стенд можна урізноманітнити і доповнити фурнітурою. Передбачено кріплення у вигляді двостороннього скотча або комплекту бистрого монтажу.

Меню та куточки харчування для дитячого садка

Куточок харчування в групі може інформувати також про:

• про заходи, які слід прийняти коли у дитини немає апетиту;
  • рецепти батьків і їх дітей, що вони готують разом.