Розклад занять

Якісний стенд - це гарантія комфорту для всіх, хто використовує на інформацію, розміщену на ньому. Ми виробляємо якісні стенди "Розклад занять" для школи, а якість в таких питаннях - понад усе.

Що повинно бути розміщено на стенді "Розклад занять"

Здавалося б, все досить просто: стенд повинен вміщати розклад занять. Однак, він повинен бути розміщений максимально зручно для читання і інформативно. Більш того, зручно як для дорослих (батьків і вчителів), так і для дітей. Таким чином, стенд "Розклад занять" повинен бути максимально простим для сприйняття: учні не будуть занадто довго розбиратися з тим, як і що розташоване - їм важливо якнайшвидше розглянути розклад.
Інформація повинна бути представлена ​​максимально коротко, а її видимість повинна бути відмінною. Потрібно враховувати, що розклад зазвичай розташовується на великій висоті (близько 2 метрів), а читати його можуть люди з поганим зором. Таким чином, потрібно подбати про те, щоб видимість для всіх була хорошою.
Вишукані шрифти часто себе не виправдовують: чим простіше, тим краще. Можна постаратися зробити красиву шрифтову графіком, але вона повинна бути максимально зрозумілою, особливо на відстані.

Особливості шкільного стенда "Розклад занять"

Стенд "Розклад занять" для школи, з одного боку, дуже простий, з іншого - потрібно спробувати зробити все можливе, щоб він був зручний абсолютно всієї потенційної аудиторії. Тому доцільно використовувати яскраві фарби, але так, щоб було добре видно. Також стенд повинен бути досить стійким до змін температури і вологості. Зазвичай такі стенди розміщують при вході, а це значить, що він схильний до постійних протягів. Тобто матеріал стенду повинен витримати хоча б один рік гідної служби.
Нарешті, стенд не повинен бути маленьким. Навіть якщо установа заощаджує кошти, краще зробити дешевше друк (нехай він буде скромнішим), але не економити на розмірах. Також зручними повинні бути кріплення: школа - це місце, де все досить непередбачувано, тому варто подбати про надійність кріплення стенда.

Що повинно бути розміщено на стенді "Розклад занять"

Особливості шкільного стенда "Розклад занять"