Стенди Безпека на дорозі

Правила дорожнього руху єдині для дітей і дорослих. На жаль, написані вони "дорослою" мовою без жодного розрахунку на дітей. Тому головне завдання взослих - доступно роз'яснити правила дитині, а при вбора форми навчання - є донести до дітей зміст, небезпека недотримання правил, що не спотворивши при цьому їх змісту.

Тільки нашими спільними зусиллями, використовуючи знання вихователів і батьків, їх терпіння і такт, можна навчити дітей навичкам безпечного спілкування зі складним світом переходу вулиць і доріг.

При цьому варто пам'ятати, що тільки в формі захоплюючої гри діти здатні освоїти складні і важливі правила, не тільки запам'ятати їх, а й зрозуміти, як важливо їх неукослітельно дотримуватися.

Вартість товару пропорційна розміру вироби. Зменшуючи розмір, Ви зменшуєте вартість.