Стенди для їдальні

Всі батьки, відправляючи своє чадо в школу, цікавиться, а чим ж його будуть годувати в навчальному закладі, наїсться він, і наскільки дитина залишиться задоволена сніданком / обідом / полуднем. Та й школярі люблять поцікавитися, чим же сьогодні пригостить їх улюблена школа, і очікування чогось смачного часто впливає на їх поведінку і сприйняття навчального матеріалу. Тому більшість шкіл і навчальних закладів використовує стенд для шкільних їдалень, де має розташовуватися актуальне меню, інгредієнти страв і їх кількість та вагу.

У чому особливість стендів для шкільної їдальні?

Сучасні стенди для шкільних їдалень виготовляють з різних матеріалів: пластика, полімерів, дерева із застосуванням різних видів обробки і технологій, що дозволяє забезпечити великий вибір цих виробів. Матові і глянцеві, кольорові або прозорі, круглі або квадратні і т.д. З огляду на багаторічний досвід, виробники оснастили стенди зручними кишенями для меню та іншої інформації, причому також даючи вибір споживача: пластик або скло, дерево або взагалі гума.
З огляду на велику конкуренцію, виробники пропонують навіть покупцям робити стенди на замовлення, враховуючи особливості навчального закладу та безпосередньо їдальні. Вони дбають про те, щоб колір стенду підходив під кольорову гамму шкільної їдальні, обладнають їх зручними фіксаторами, підбирають розмір, виготовляють противідблискуюче скло, щоб текст меню та іншої інформації він легко читався для школярів і батьків.

Особливості розміщення і наповнення стендів для шкільних їдалень

Найзручніше і відповідне місце для розміщення стендів - на вході в їдальню. Таким чином будь-який відвідувач і школяр може ознайомитися з меню, не заходячи до їдальні (адже дуже часто туди важко потрапити під час перерви).
Санстанція рекомендує розміщувати на стенді назву меню, інгредієнти і чисту вагу страви. Для більшої привабливості стенду можна розміщувати на них пізнавальну інформацію про продукти і правила правильного харчування. При цьому інформація завжди повинна бути актуальна і датована сьогоднішнім числом і бути закріплена підписом головного кухаря або іншої відповідальної особи.
Стенд для шкільної їдальні - невід'ємна частина кожного сучасного навчального закладу. Тим більше, сучасні виробники адаптували їх під всі потреби і дали споживачеві великий вибір на будь-який смак і колір.

Товары 1 - 12 из 13
Страницы:
Отложить
(0)
142 грн.

У чому особливість стендів для шкільної їдальні?

Особливості розміщення і наповнення стендів для шкільних їдалень