Стенди для малюнків

• Композиції для виставки малюнків (32)
  • Кріплення для малюнків (105)
  • Магнітні дошки для малюнків (2)

Сучасні магнітні дошки все частіше входять в наше життя і інтер'єри наших приміщень.
    Вони є не тільки модними аксесуарами широкого спектру призначення, але і служать повноцінними носіями інформації і засобом спілкування.

Магнітні дошки для малюнків у дитячих садках

Однією з різновидів, є магнітна дошка для малюнків в дитячий садок, яка дуже легко кріпиться на стіну завдяки металевим кріпленням - петлям, тому випадкові дитячі пустощі не зможуть зашкодити або обрушити дошку і нанести дитині шкоду.
    Яскравий дизайн ідеально підійде під приміщення дитячого садка, а досить значні розміри дозволять розмістити велику кількість малюнків юних художників. Малювання і вираз дитячої творчості - це основа виховання дитини в перші роки життя. Вона вчиться, пізнає навколишній світ, відображаючи його в своїх малюнках. Розміщення робіт на дошці, є хорошим стимулом до спонукання його старань, адже в ігровій формі можна домовитися з дітьми, що тільки кращі малюнки будуть потрапляти на магнітну дошку. Але що таке кращий дитячий малюнок? Це умовність. Для кожного з батьків, робота його чада, буде найкрасивішою. З цього потрапляння малюнка дитини на дошку, в перебігу дня, це скоріше заохочення за старання дитини в художній творчості, ніж оцінка його як художника.

Особливості магнітних дошок для малюнків

Саме кріплення робіт юних обдарувань не складе ніяких труднощів. Воно проводиться затисненням листа між дошкою і магнітиком. Один рух, і нова робота встановлена. Даний вид кріплення - магнітними точками, це безпечний і дуже естетичний спосіб, що не завдає пошкоджень дошці.
    Ну а ввечері, перед приходом батьків, можна розмістити на дошці, всі роботи за день, від чого куточок оживе прекрасними дитячими фантазіями, і кожна дитина зможе похвалитися своїми досягненнями. Адже це так приємно отримати схвалення і посмішку батьків.
    У цьому і полягають дві основні задачі магнітної дошки для садка:
    • функціональна - це безпечне і красиве розміщення малюнків дітей;
    • емоційна - дарувати радість дітям і їх батькам.

• Стенд-шапки для оформлення виставки малюнків (10)
  • Стенди з кишенями для малюнків (9)

Дитячий сад - це особливий світ, це територія дитинства. Дитина проводить в саду велика кількість часу, тому приміщення дитячого садка повинно виглядати затишно і естетично. Наповненість групових кімнат інформаційними стендами різної спрямованості є не просто декоративними рішенням, але сучасної необхідністю.
    Для того щоб дитина в дитячому садку могла повноцінно розвиватися, для неї створюються індивідуальні умови перебування - своє ліжечко, свій стільчик, шкафчик для переодягання. Все функціонально і зручно. Але як би привабливо не виглядали ці меблі, дитячий сад немислимий без своєї особливої ​​атмосфери. Це атмосфера щасливогї і вільної творчості.

Стенди для малюнків у дитячих садках

Діти люблять малювати, пишаються своїми творами. І хочуть поділитися власними досягненнями зі своїми близькими. Презентувати дитячі роботи можна різними способами. Розміщення малюнків на стендах з кишенями виглядає найбільш співзвучно з темою дитинства. Яскраві, красиві і презентабельні стенди здатні привернути увагу до дитячих малюнків. Кожна кишенька на стенді - це візитна картка дитини. Діти з великим задоволенням розглядають свої роботи, діляться емоціями і враженнями з однолітками.
    Сучасний дитячий сад - це територія суверенна, тут не буває сторонніх людей. Тільки батьки і дуже близькі люди, які з гордістю розглядають дитячі малюнки. Діти ж з нетерпінням чекають можливості похвалитися своєю роботою перед люблячими дорослими. Стенди з кишенями дозволяють красиво оформити дитячі малюнки. Такі стенди не тільки інформують, а й прикрашають стіни дитячого саду. Наші стенди - це своєрідний місток між вихователями, дітьми та їх батьками.

Багатофункціональність наших стендів для малюнків

На стендах з прозорими кишеньками можна розміщувати не тільки повсякденні малюнки дітей, але і роботи, які приймають участь у внутрішньогрупових конкурсах. Також їх можна перетворити на своєрідну дошку пошани, розмістивши в кишенях грамоти та дипломи. Щоб створити доброзичливий образ дитинства, пропонуємо вам зупинити свій вибір на наших оригінальних стендах.