Стенди для медичних кабінетів

Відомо, що більшість інформації з навколишнього середовища людина сприймає візуально. Тому в школах застосовують карти, схеми, інфографіку і малюнки, щоб в наочному вигляді учням було простіше запам'ятати і відтворити отримані знання.

Де діти проводять більше всього часу?

Більше половини денного часу учні проводять в школі, в навчальних класах, обстановка яких повинна допомагати навчанню, сприяти комфортному засвоєнню знань. Кожен кабінет у школі оформлюється відповідно до предметом, який в ньому викладається, наприклад, в кабінеті математики, алгебри та геометрії на стінах можна побачити таблицю множення, плакати з формулами, геометричні фігури і зображення знаменитих вчених, авторів теорем і математичних законів.

Стенди для медичного кабінету - оплот здоров'я в школі

На стендах для медичних кабінетів поміщаються найважливіші дані про здоров'я людини, про небезпечні хвороби і способи їх запобігання (наприклад, обов'язковим стендом для будь-якої школи є бюлетень про ВІЛ).

Школярі можуть самостійно прийняти участь в оформленні стендів, їх тематика підкаже, куди і яким чином вносити потрібну інформацію і додавати ілюстрації або фотографії. Деякі стенди повністю заповнені і оформлені так, щоб інформація на них була доступна і цікава будь-якому школяреві.Наочні матеріали в навчанні школярів потрібні не тільки для кращого засвоєння знань, а й для полегшення праці вчителя. Адже звернення до плакату або схемою в кілька раз скорочує процес пояснення будь-якої теми, так як діти зможуть всі наочно побачити і порівняти ілюстративний матеріал зі словами вчителя.
Ідеальний медичний кабінет - це місце, в якому школяр усвідомлює цінність здоров'я і вчиться правильно піклуватися про нього з дитинства. Стенди для медичних кабінетів допоможуть дітям і підліткам в процесі пізнання організму людини і стануть дієвим посібником в роботі для вчителів.

Де діти проводять більше всього часу?

Стенди для медичного кабінету - оплот здоров'я в школі