Стенди для психолога і логопеда

Кабінет психолога - оазис безтурботності

Кабінет психолога за визначенням має бути місцем, де людина, особливо дитина, буде відчувати себе розслаблено, спокійно і невимушено, буде відчувати підтримку і турботу фахівця, до якого він звертається. В першу чергу на перше враження вплине інтер'єр, який повинен щільною безтурботної стіною відгороджувати людину від суєти і тривог зовнішнього світу, що залишився за дверима кабінету. Чи здатні похмурі голі стіни і канцелярська атмосфера підтримати почуття розслабленості і спокою? Не завжди.

Простий спосіб зменшити «канцелярщину» і «зловити двох зайців»

Звичайно, фахівець не завжди може дозволити собі взяти пензлі і фарби і оформити свій кабінет відповідно до його призначення. Цьому може бути безліч причин. Але вжити заходів хоча б за мінімальним «освітленням» свого робочого інтер'єру - його професійний обов'язок.
Один з найпростіших і ефективних способів - прикрасити кабінет різними плакатами і стендами, які своєю палітрою і зовнішнім дизайном будуть заряджати оптимізмом і позитивом як самого психолога (логопеда), так і людей, що звернулись до нього. Тим більше, що друга і основна функція цих елементів декору - інформативність. Таким чином, одним інтер'єрним рішенням виконуються два завдання: настройка людини на потрібну невимушену хвилю і передача корисної інформації.

Як розмістити стенд у кабінеті психолога чи логопеда

Щоб отримати максимальну користь від розміщення стендів в кабінеті психолога (логопеда), потрібно пам'ятати наступне:
  • Потрібна гармонія з іншими елементами декору. Не обов'язково для цього перекроювати весь кабінет, можна просто внести кілька кольорових вкраплень за рахунок невеликих предметів, щоб загальна картина відповідала гамі
  • У дитячого психолога і дорослого рівень «суворості» кабінету, зрозуміло, буде відрізнятися, головне завдання - підібрати розслаблюючу палітру
  • Інформація на стендах завжди повинна бути актуальна
Пам'ятайте, що стан кабінету фахівця відображає стан його душі. Люди, особливо діти, це прекрасно відчувають, і багато в чому їх рівень довіри буде залежати від цих вражень.

Кабінет психолога - оазис безтурботності

Простий спосіб зменшити «канцелярщину» і «зловити двох зайців»

Як розмістити стенд у кабінеті психолога чи логопеда

• Інформація на стендах завжди повинна бути актуальна