Всім нам відомі переваги, які дає спорт. І це не тільки красива, підтягнута фігура, але і внутрішня сила. Будь-яка людина, яка займається спортом має психологічну перевагу перед тим, хто спортом не займається, крім того у такої людини самооцінка завжди в нормі. І взагалі тільки єднання розуму і тіла робить людину людиною. Безсумнівно, прищеплювати любов до спорту необхідно з дитинства. Всім нам хочеться бути здоровими, красивими і бачити такими ж своїх дітей.

Роль школи у ставленні учнів до спорту

Саме в шкільні роки багато в чому визначається ставлення до спорту. Саме в шкільному спортзалі складається дух суперництва і співробітництва. Саме там будується атмосфера, яка підштовхує до нових досягнень. Таким чином, спортзал в школі повинен бути технічно оснащеним і обладнаним всім необхідним. Від того, як оформлений спортивний зал буде залежати якість виховання учнів з даного предмета і залежать спортивні результати.

Оформлення спортивного залу стендами

Але крім снарядів, тренажерів, м'ячів обов'язковим атрибутом інтер'єру повинні бути стенди. Вони не тільки прикрашають приміщення, але і несуть важливу інформативну функцію. Повідомляють про змагання, про переможців, про правила безпеки. Також, ненав'язливо вливаючись в інтер'єр, спортивні стенди несуть в собі функцію стимулятора до спортивної діяльності і здорового способу життя. Правильно оформлений стенд допомагає учневі визначитися з видом спорту, який цікавий саме йому. Переконливість і доступність розміщеної на стендах інформації активізує увагу і інтерес учнів, створює мотивацію до активної участі в спортивному житті школи. Іншими словами, «правильний» стенд несе в собі функцію другого тренера.
Найбільше благо всіх часів - це гарне здоров'я. В останні роки встановили, що здоров'я на 50% залежить від способу життя. А саме спосіб життя поміняти найважче. Гарне здоров'я - це можливість прекрасно себе почувати, насолоджуватися кожним днем, відмінно виглядати, це, коли все в житті складається добре, коли ми щасливі, сповнені сил і енергії для досягнення своїх цілей. До того ж цьому нас вчать в школі. Наше завдання зберегти ці знання, пронести через усе своє життя і створити гідні умови для своїх дітей.

DB query error.
Please try later.