Стенди Економ

Вигідна економ-пропозиція від компанії Індіз-Школа! Стенди для навчальних закладів та організацій виготовлені з щільного картону. Високоякісний друк дозволяє відобразити будь-які найяскравіші кольори за вашим бажанням.

Стенди можуть бути виготовлені на будь-яку тематику. На стенди з картону можна додати зручні кишені будь-якого формату для розміщення актуальної інформації.

Додайте особливості вашій організації та навчальному закладу за допомогою стендів екном-класу. Вигідна ціна та якісний друк головні переваги картонних стендів для підприємств.