Стенди інформаційні, профспілкові, атестація

Інформаційні стенди - одне з найдавніших винаходів людства. Стародавні греки, римляни, і навіть єгиптяни, за тисячі років до нашої ери використовували різні поверхні для того щоб донести інформацію до народу. Для цього були виділені стіни будинків, де кожен бажаючий міг написати своє оголошення. Перші стенди виготовляли з каменю, потім стали застосовувати дерев'яні таблиці, і вже з винаходом паперу приколювали паперові оголошення на поверхні. У наших широтах стенди з'явилися приблизно в дев'ятнадцятому столітті, а зараз без них не обходиться ні одна громадська інституція.

Інформаційні стенди для школи

У загальноосвітньому процесі стенди мають важливе значення, наочні посібники в значній мірі полегшують процес сприйняття інформації, пасивного запам'ятовування, оптимізують процес навчання. У школі стенди використовують для розміщення новин та оголошень, розкладів уроків і позакласних заходів. Створюють стильну і затишну атмосферу.
Залежно від частоти зміни інформації на стенді їх поділяють на постійні і змінні. У школі зазвичай використовують стенди, виконані з різних матеріалів. Пробкові - самий бюджетний варіант, але вони мають обмежений термін служби, так як при використання папір приколюють кнопками. Універсальні інформаційні стенди з кишенями - їх виконують з товстого і прозорого пластика або металу. Як правило, використовують акрилові папки, щоб уникнути ускладнень для школярів при самосійній заміні інформації.

Чи варто самим виготовляти інформаційні стенди

Часто викладачі або батьки, не знайшовши необхідних тематичних стендів або для економії бюджету, виготовляють самостійно стенди, які служать їм роками. Але варто звернути увагу, що професійно розроблений макет донесе інформацію саме для тих, кому вона призначена. Правильно підібрана колірна гамма може вплинути на психологічний стан і створити потрібну атмосферу. В даному випадку для виготовлення інформаційних стендів правильним рішенням буде скористатися послугами фахівців.

Інформаційні стенди для школи

Чи варто самим виготовляти інформаційні стенди