Стенди-книжки, пересувки

Пора розвінчати міцно закріпилася в наших умах розуміння стенду як масивної дошки оголошень. Сучасні розробники і виробники пропонують легкі компактні пластикові стенди у вигляді книг і календарів, які можна гортати для демонстрації будь-якого друкованого матеріалу.

Як влаштовані стенди-книжки

Стенд-книжка - це просте перекидний пристрій з прозорими пластиковими кишенями-рамками стандартних розмірів A-3, A-4, закріплених за допомогою спеціального тримача.
Зуміти переконливо представити достатній обсяг інформації в короткому і наочному вигляді для учнів шкіл та університетів, а також викладачів - завдання нелегке. Поставити такий стенд в навчальному кабінеті або повісити в коридорі буде чудовою ідеєю, щоб привернути увагу учнів і їх педагогів до актуальних новин навчального закладу, розкладу додаткових занять, організації майбутніх заходів, правил безпеки та іншої не менш корисної і значимої інформації.

Переваги стенду-книжки

• не потребує багато вільного простору;
  • зручна перекидна система кишень для файлів;
  • легко закріплюється і знімається;
  • міцний водонепроникний матеріал, що оберігає документи від псування (пластик і поліетилен);
  • можливість вибрати приємний дизайн;
  • місткий (можливість вибору кількості панелей);
  • прийнятна цінова категорія;
  • не потрібно особливого догляду.

Чому обирають саме стенди-пересувки?

Зручна і мініатюрна заміна величезним металевим стендів вписується в будь-який інтер'єр, що не може не приваблювати. Скромний обсяг стенду-книжки вміщує в себе все, що потрібно. Динаміка подій добре простежується, вибудовується в потрібному порядку при гортанні сторінок. Інформаційні листи не деформуються і не рвуться через неакуратне поводження, що особливо актуально в школах. Стенд-пересувку стало можливо легко переносити і брати з собою з місця на місце, що в підсумку дозволяє використовувати його під час нарад або шкільних зборів. Це допоможе піднести ілюстративну інформацію, яка краще запам'ятовується. Документи та їх копії тепер не втрачаються в папках, а надійно зберігаються в пластикових кишенях стенду на видному місці.

Як влаштовані стенди-книжки

Переваги стенду-книжки

• не потребує багато вільного простору;
  • зручна перекидна система кишень для файлів;
  • легко закріплюється і знімається;
  • можливість вибрати приємний дизайн;
  • місткий (можливість вибору кількості панелей);
  • прийнятна цінова категорія;
  • не потрібно особливого догляду.

Чому обирають саме стенди-пересувки?