Стенди Охорона праці. БЖД

Стенди з охорони праці необхідні скрізь - як в промислових умовах, так і в шкільних? адже саме вони допомогають молодому робітнику-початківцю розуміти, які він має права на охорону своєї особистої праці.

Як організувати  куточок охорони праці в школі

Це дуже легко зробити, для цього достатньо знайти необхідну інформацію, в якій ясно, лаконічно і спеціально для школярів буде інформація, яка стосуватиметься їх прав і обов'язків для забезпечення якісної організації праці, наприклад в кабінеті трудового навчання. Дуже правильно для школярів в кабінеті трудового навчання розвішувати інформацію не в текстовому вигляді, а в більш наочному. Життєві історії на плакатах з охорони праці покажуть різних персонажів і пояснять школяреві то, що він зобов'язаний робити, а що не має права робити.

Стенди охорони праці на роботі

На підприємствах краще всього розвішувати інформацію стосовно охорони праці з нормативно правових актів і, в тому числі, з трудового кодексу України. На стенді  великого промислового підприємства повинна бути розміщена інформація, яка буде стосуватися відносин працівника і роботодавця. Куточок охорони праці допоможе при виникненні неприємних ситуацій вирішити всі проблеми згідно чинного законодавства.

Чому стенди за охорони праці треба інколи міняти

Якщо стенд з охорони праці не приваблює увагу, то і ніякоі користі він не приносить. У такому випадку варто подумати про його заміну на новий. У деяких ситуаціях буває так, що робітники і школярі навіть не помічають його, і він виявиться одним і тим же однотонним фоном. Щоб подібних ситуацій не відбувалося потрібно час від часу міняти стенди на нові і привабливого вигляду.

Як організувати  куточок охорони праці в школі

Стенди охорони праці на роботі