Стенди "Права і обов'язки дитини"

Функції інформаційного стенду «Права і обов'язки дитини»

Інформаційні стенди необхідні в кожній державній установі, в тому числі в освітньому. Це ефективне посібник для залучення уваги. Дитина йде в школу, щоб отримувати знання. Шкільні стенди призначені для отримання знань.
Композиції стендів «Права і обов'язки дитини» несуть інформацію про права та обов'язки дитини.

Виготовлення стендів

Стенди виготовляються з різноманітних матеріалів, але перевага віддається пластику. Легкість, безпека - основні переваги пластика. Стенд із пластику можна зробити будь-якої товщини, вибрати будь-яку колірну гамму. Стенд може бути корковий, або зі змінними кишенями.

Зміст стенда про права дітей

Сам факт народження наділяє дитини правами. Ці права записані в Міжнародній Конвенції.
Дитина, будучи частиною суспільства, має право на життя, на медичну допомогу, на освіту, право приймати рішення, що впливають на його подальшу долю. Дитина, яка знає свої права, є не тільки частиною суспільства, а й активною особистістю. Вступаючи в шкільний колектив, дитина наділяється обов'язками, які він повинен виконувати, щоб не обмежувати права інших людей. Вся ця інформація є і коректно відображена на стендах.

Переваги шкільного стенду

Шкільні стенди компактні, не займають багато місця, їх можна розмістити в класі, в коридорі, у вестибюлі. Стенди з пластика абсолютно безпечні, навіть в місцях великого скупчення людей, легко піддаються вологій обробці, не змінюючи своїх властивостей, не вигоряють на сонці. Термін експлуатації необмежений. Інформація стенду доступна батькам і гостям. Соковиті насичені кольори привертають до себе увагу. Естетичність, наочність, інформативність - основні переваги. Інформація на стенді організована і структурована.
Естетично оформлений стенд може не тільки нести інформацію, а й прикрашати приміщення.
Текст чіткий, супроводжується барвистою ілюстрацією. Інформація, яку діти сприймають візуально, запам'ятовується краще. Розташувати стенд краще на рівні очей.

Функції інформаційного стенду «Права і обов'язки дитини»

Виготовлення стендів

Зміст стенда про права дітей