Стенди та наліпки протипожежна безпека, плани евакуації

Стенди протипожежної безпеки — необхідність, нехтування якою може призвести до трагічних наслідків. Куточки пожежної безпеки повинні бути як у навчальних закладах, так і в громадських місцях. Вірна організація розташування та ступінь інформованості може врятувати не одне людське життя.

Стенди та наліпки протипожежної безпеки в школі

Вже змалку дітей треба привчати, що в екстрених випадках панікувати ні в якому разі не можна, замість цього треба добре знати місце розташування кутку пожежної безпеки та слідувати вказівкам плану евакуації. А для того, щоб малеча змогла зрозуміти та усвідомити всю інформацію, плакати та наліпки треба обирати з наочним зображенням та моделюванням ситуації. Бажано,щоб плакати були яскравими, але при цьому лаконічними. При розташуванні плана евакуації треба зосередитись та повісити його так, щоб дітям було зрозуміло в якому напрямку треба рухатися, можливо для цього знадобляться спеціальні наліпки, які вказуватимуть знаками дорогу до виходу. Ще один важливий блок інформації, яку необхідно донести дітям — це засоби та варіанти долання вогню, адже пожежі бувають різної етимології та потребують відповідних засобів по боротьбі з ними.

Стенди та наліпки протипожежної безпеки в громадських місцях.

Згідно положеннями, прийнятими МНС України, усі громадські місця повинні бути забезпеченими кутками протипожежної безпеки. При цьому, всі будівлі, що мають висоту більшу за два поверхи та в яких перебувають одночасно від 25 осіб, повинні обладнати схемі евакуації. Всі заходи з протипожежної безпеки мають бути у безпосередній доступності громадян,так щоб людина перебуваючи, навіть, перший раз у приміщенні могла добре зорієнтуватися у випадку пожежної небезпеки. Керівництво установ та закладів несе відповідальність за життя своїх робітників та відвідувачів, та має брати на себе функцію по забезпеченню приміщень плакатами, наліпками та схемами евакуації.
Влаштувавши куток протипожежної безпеки можна хоч якось себе захистити від того, що людині непідвладне, а саме пожежі.

Стенди та наліпки протипожежної безпеки в школі

Стенди та наліпки протипожежної безпеки в громадських місцях.

Позвонить нам бесплатно!