Стенди "Вітаємо"

Особливості стенда "Вітаємо"

Кожен стенд в школі має своє призначення і має відмінний від інших дизайном. Стенд "Вітаємо" на тлі інших шкільних стендом особливо виділяється. По-перше, він є найбільш яскравим і барвистим, в порівнянні з іншими інформаційними стендами, які в свою чергу мають деякі обмеження в оформленні. Вітальний стенд не має обмежень. Він може бути виконаний в одному кольорі або ж являти собою цілу композицію святкових картинок. По-друге, стенд не несе в собі величезну смислове навантаження. На ньому можна вивішувати фотографії іменинників або просто надрукувати пам'ятні дати. По-третє, відповідальність за стенд можна і потрібно покладати на учнів. Це допоможе їм бути відповідальними і організованими.

Стенд "Вітаємо" - допомога в згуртуванні колективу

Особливо важливий вітальний стенд в початковій школі, коли діти тільки починають пізнавати один одного і вчаться взаємодіяти з оточуючими, зокрема, з однолітками. Для успішної соціалізації і розвитку комунікативних здібностей і необхідний стенд "день народження". Діти будуть змушені спілкуватися один з одним, щоб скласти список днів народження своїх однокласників, і в кінцевому рахунку будуть взаємодіяти з усіма. Подібна практика допоможе уникнути появи аутсайдерів в класі. У старшій школі даний стенд буде вже сприяти формуванню дбайливого ставлення до традицій, ніж служити засобом для соціалізації. Але залишиться відмінним приводом для обговорення та організації урочистостей.

Стенд "Вітаємо" - засіб підняття настрою

Варто відзначити, що діти набагато серйозніше ставляться до свят, ніж дорослі. Вчителю потрібно це розуміти, щоб підтримувати здорову атмосферу в класі і психологічний стан дітей. Дитині важливо відчувати себе потрібним і незабутих. Стенд "Вітаємо" стає паличкою-виручалочкою в такій ситуації. Головне, щоб його вчасно оновлювали, тоді жоден іменинник не буде забутий в свій день народження. До всього іншого, стенд допоможе в підтримці позитивного емоційного фону.

Особливості стенда "Вітаємо"

Стенд "Вітаємо" - допомога в згуртуванні колективу