Стенди "Візитка школи"

Стенд "Візитка школи" в холі навчального закладу - це його візитна картка. Саме з нього починається перше знайомство зі школою, і саме він задає ритм навчального процесу. Вкрай важливо гідно презентувати навчальний заклад, щоб позитивно розташувати до неї батьків, потенційних учнів і, зрозуміло, "жителів цієї маленької держави". Стенд для школи, як для учня щоденник, - її обличчя. Він відображає те, чим живе школа: герб, історію, девіз, новини, досягнення, оголошення, конкурси, і, звичайно ж, містить безліч навчальної інформації. Щоб важлива інформацію не вислизала від школярів, необхідно підійти до оформлення креативно і з розумом.

Стенд "Візитка школи" - засіб створення атмосфери

Психологами доведено, що колірна гамма впливає на настрій людини, тому стенд "Візитка школи" повинен не тільки нести важливу інформацію, але і бути оформлений в своєму розпорядженні колірній палітрі, яка буде притягувати погляди батьків і учнів. Не варто забувати про те, що такий стенд є засобом наочності. Яскравий і барвистий стенд підвищують мотивацію до навчання, що сприяє особистісному розвитку учнів. Правильно складений дизайн, в першу чергу, піднімає престиж школи, а також налаштовує на позитивний лад і реалізацію плідної співпраці всіх учасників освітнього процесу.

Структура і розташування стенду "Візитка школи"

Обсяг інформації змінюється протягом року, тому не варто дотримуватися однакової структури стенду. "Візитка школи" повинна мати можливість видозмінюватися. В один момент в школі може виявитися багато хорошистів, яких необхідно помістити на "Дошку Пошани" або з'являться нові конкурси, про які потрібно проінформувати дітей і, тоді суворо розмежований рубрики стануть перешкодою на шляху доцільного розподілу простору в даний момент часу. Щоб уникнути цього непорозуміння, рекомендується вибирати класичний дизайнерський варіант і змінювати розташування рубрик самостійно.

Стенд "Візитка школи" - засіб створення атмосфери

Структура і розташування стенду "Візитка школи"

Позвонить нам бесплатно!