Помощь покупателю

Ви хочете дізнатися, як оформити та отримати замовлення ?

Ви можете замовити будь-який товар з каталога, розташованого на нашому сайті.

Індивідуальний замовлення передбачає:

 • зміни в наявних моделях (розмір, колір, напис, зображення, кількість і розмір "кишень" для змінної інформації);
 • розробку абсолютно нової моделі.

Яким чином оформити індивідуальне замовлення?

Шаг № 1. Сформулювати ваші вимоги
Переглядаючи каталог, Ви побачили потрібну модель, але Вам не підходить ціна, розмір, напис або зображення (наприклад, Ви хочете помістити на стенді герб Вашої школи). Сформулюйте необхідні зміни, звертаючи увагу на наступні моменти:
Ціна виробу пропорційна розміру. Зменшуючи або збільшуючи розмір, Ви, відповідно, зменшуєте або збільшуєте вартість виробу.
"Безболісно" можна зменшувати лише вироби без "кишень" для змінної інформації. Якщо ж на стенді вони присутні, зменшення загального розміру стенду призведе до зменшення кількості "кишень" або їх розміру.
Зміна написів, як правило, не впливає на вартість виробу. Щоб помістити на стенді Ваше зображення, ми повинні мати його в цифровому вигляді з хорошим дозволом.

Шаг №2. Оформіть замовлення
Оформити замовлення Ви можете одним з наступних способів:

 • Зв’яжіться з менеджером компанії у Вашому місті.
 • Зателефонуйте за номером гарячої лінії 0-800-503-418 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні)
 • Відправте sms на номер 0-63-363-26-99 зі словами "оформити замовлення", наш менеджер Вам передзвонить.
 • Відправте заявку на електронну пошту avf@indiz.com.ua. Ви можете скачати бланк заявки та приклад оформлення заявки.
 • Зробіть замовлення через інтернет-магазин.

При оформленні замовлення, вкажіть бажані зміни. Менеджер компанії прийме Ваше замовлення, прорахує орієнтовну вартість, відповість на всі супутні питання.

Після оформлення Вашого замовлення дизайнер приступить до розробки макета Вашого стенду і відправить його Вам для затвердження. Будьте уважні! Добре роздивіться зображення, віднімайте тексти і написи на наявність помилок. За помилки у виробах, виконаних за затвердженим Вами макету, компанія відповідальності не несе.

Після затвердження Вами макет стенду менеджер прорахує остаточну вартість Вашого замовлення і випише рахунок.

Шаг №3. Оплатити замовлення
Оплата товару можлива двома способами:

 • Готівковий розрахунок - нашому менеджеру при оформленні замовлення або післяплатою при отриманні товару у поштовому відділенні у Вашому населеному пункті. Оплата післяплатою обговорюється додатково. (Термін виготовлення замовлення 10 днів. Термін доставки - 7 днів.).
 • Безготівковий розрахунок, шляхом перерахування грошей на наш розрахунковий рахунок (рахунок-фактура виписується і відправляється Вам при оформленні замовлення). В даному випадку передоплата 100 % від повної вартості замовлення. (Термін виготовлення 10 днів після надходження оплати на розрахунковий рахунок. Термін доставки - 2 дні).

Шаг №4. Отримати замовленні вироби
Пересилання товару також можлива двома способами:

 • Поштовою посилкою (у всі населені пункти України)
 • Кур’єрською доставкою (у всі міста, районні та обласні центри)

Усі товари компанії, які випускаються виробниками ФОП Сосницька Ст. Ст., ФОП Борисенко С. А., ФОП Гончаров Ст. Ст., ФОП Гончарова Т. В. виробляються за технологією, затвердженою ДЕРЖСПОЖИВСТАНДАРТом УКРАЇНИ, і пройшли санітарно-гігієнічну експертизу.
Остерігайтеся підробок! Не допускайте неякісну продукцію в дитячі установи! Вимагайте санітарно-гігієнічні висновки на товар.

загрузка карты...
Позвонить нам бесплатно!