Розробка індивідуального замовлення

Досить мріяти. Настав час діяти!


decoracii_teremok.jpg

DSC_1616.JPG

Ми проектуємо дизайн для дитячих садів, шкіл, розвиваючих клубів і підходимо до цієї справи з максимальною віддачею. Ми піклуємося про безпеку і щастя дітей. Спеціально для Вас ми розробимо ексклюзивний і функціональний дизайн, який буде зручним, безпечним і привабливим для дітей.

Наш головний принцип - простота реалізації і функціональність, ми забезпечимо в дизайні відчуття комфорту і радості. Унікальний стиль інтер'єру, живе спілкування з дизайнером для повного розуміння концепції самого дизайну. Ми зможемо створити оформлення, яке поєднує ваші побажання та новітні тенденції у оформленні учбових закладів.

Наші художники-дизайнери приїздять до Вас і нададуть кваліфіковану консультацію. Живе спілкування з замовником обов'язково позитивно позначиться на результаті та його термінах виконання. Зручне створення макетів в 3D - форматі, допоможе повністю побачити кінцевий результат, щоб упевнитися в правильному виборі дизайну, і прибрати знайдені недоліки.

Також наші дизайнери можуть здійснити підбір меблів та іншого остаткування для цілісності вашого інтер'єру, адже це важлива частина кінцевого образу, і ми з радістю зможемо вам допомогти!

Якщо Ви тільки мрієте і намагаєтесь створити ідеальне оформлення інтер'єру у Вашому закладі, не зволікайте, зверніться до нас!

*Дизайн БЕЗКОШТОВНИЙ у межах відведеного часу.
*Одна додаткова година коштує від 50 до 70 грн.
Відповіді на всі запитання Ви отримаєте за телефоном гарячої лінії 0-800-50-34-18

Carro logo

Індіз-школа - інтернет-магазин розвиваючих і навчальних товарів для оформлення дитячих садків, шкіл.

Ми комплектуємо учбові заклади наочними посібниками, іграшками та обладнанням.⁠

Як нас знайти?
  • Адреса: Головний офіс: м. Харків, пр. Гагаріна, 20, оф. 313

  • Телефон: 0 800 503 418

  • Email: avf@indiz.com.ua

загрузка карты...
Позвонить нам бесплатно!